Wyszukiwarka
Podaj słowo kluczowe:
Szukaj w:

Zarejestruj się!

Komentuj i oceniaj zdjęcia, imprezy, artykuły!

Pogoda dla Kielce.

Pogoda dla Kielc na 7 dni »

Imprezy Kielce

Najnowsze zdjęcia z imprez

Aktualności - info

28
Reklama

Strony WWW Kielce

 

Trasa - Kielce - przez centrum

data imprezy 09.09.2011

Czas przejazdu:30 min

Długość:6,2 km

Przebieg trasy: Kielce ul. Jesionowa, Al. IX Wieków Kielc, ul. Sienkiewicza, ul. Solna, Park Miejski, ul. Ogrodowa, ul. Krakowska, ul. Gagarina, Al. Legionów, ul. Marmurowa.

START

0,0 km

Trasa zaczyna się przy ul. Jesionowej, skąd zjeżdżamy wzdłuż rzeki Silnicy, a następnie kładką na rzece, potem kierujemy się w kierunku centrum miasta wydzieloną i wyznaczoną znakami poziomymi (na asfalcie) ścieżką rowerową.

1,4 km

Dojeżdżamy do skrzyżowania ścieżki z Al. IX Wieków Kielc. Jedziemy przez przejście dla pieszych koło ronda. Dalej wzdłuż rzeki pozostawiając ją po lewej.

1,7 km

Po 300 m dojeżdżamy do ul. Sienkiewicza, przecinamy ją podążając wydzieloną i wyznaczoną ścieżką rowerową, rzekę mamy nadal po lewej.

1,9 km

Po 200 m dojeżdżamy do poprzecznej ul. Solnej. Jedziemy przez przejście dla pieszych i dalej ścieżką pozostawiając rzekę wciąż po lewej stronie.

2,3 km

Po minięciu Parku Miejskiego przecinamy ul. Ogrodową, obok ronda, za rondem rzeka pozostaje po prawej, my zaś jedziemy przez skwer spacerowy.

3,0 km

Przez Skwer Szarych Szeregów zbliżamy się do ul. Krakowskiej, ścieżka wspina się w kierunku skrzyżowania z ul. Gagarina. Po 300 m i przecięciu ul. Krakowskiej, jedziemy wyznaczoną i wydzieloną częścią ul. Gagarina.

4,1 km

Na skrzyżowaniu z Al. Legionów skręcamy za przejściem dla pieszych w prawo. Al. Legionów mamy po prawej. Zaczynamy dość długi zjazd.

4,9 km

Docieramy do ul. Marmurowej. Tu kończy się wydzielona ścieżka rowerowa. Dalej prowadzą nas znaki ścieżki rekreacyjno-turystycznej – niebieskiej.

STOP

Komentarze (0)
0%
0%

 

Jesteś niezalogowany!

Posiadasz już konto? Skorzystaj z formularza po prawej stronie aby sie zalogować i komentować dostępne materiały.

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Konto założysz w mniej niż 60 sekund! Nie czekaj dłużej i aktywnie uczestnicz w COOLturalnym życiu Kielc.


Pomysł na weekend Modna i uroda
COOLtura
więcej » więcej » więcej »